NR 8 Pool Club’ü keşfedin

Kulübümüzün amacı özellikle gençlere pool bilardo branşını sevdirmek ve farklı jenerasyonları bir araya getirerek bu alanda bir bilgi paylaşımı ve dostluk alanı yaratmaktır.

Kulübümüzde belli periyotlarla turnuvalar düzenlenir, oyunculara bilardo oynama zevkinin yanında bu sporun vazgeçilmez özelliklerinden biri olan yarışma ruhunu ve heyecanını da yaşatmaktayız.

Bugün kulübümüze sizlerde katılın

NR8 Pool Club

Brunswick Gold Crown V

Pool Bilardo sporuna gönül vermiş profesyonel oyuncular, milli oyuncularımız, Avrupa ve Türkiye şampiyonu olmuş sporcularla birlikte olabilmek, onlardan ders almak, antrenmanlarını izlemek isteyen misafirlerimiz için de Nr. 8 Pool Club ev sahipliği yapmaktadır.

Dört mevsim klimatize edilmiş ortamı, bilardo sporunun en uygun hava koşullarında yapılmasını ve sizlerin konforunu sağlamaktadır.

Muhteşem bir ortam

Yeme içme işleri

Lütfen kendinizi evinizde hissedin arkadaşlar.

Biz kulübümüzün mutfak kısmına 'agora' diyoruz, burası bizlerin oyun aralarında ya da bitiminde toplanma mekanımız. Kahvenizi alıp, tatlınızdan bir çatal aşırıp, bir elma ısırıp, sohbet edip adaçayınızı alıp oyununuza kaldığınız yerden devam edin. Acıktığınızda gelin ne var ne yok bir bakın, isterseniz size ev sandviçlerimizden yaparız...

Kulübümüzün arka tarafında bulunan kafeterya, siz değerli misafirlerimizin ihtiyaçlarına göre hizmet vermektedir. Birbirinden lezzetli kahve ve çay çeşitlerimiz, ev usulü sandviçlerimiz ve tatlılarımızla Nr.8 Pool Club ailesi olarak haftanın 7 günü saat 11.00-23.30 arası sizleri bekliyoruz. Bu sıcacık ortamda, şahane müzikler ve nefis kahvelerle, bilardo ustalarıyla içiçe oyun oynama ve bu ortamda bilardo oyunculuğunuzu geliştirme zevkini yaşayabilirsiniz.

Her zaman bekleriz...